logo

Informace pro klienty

Hledáte slušné a kvalifikované řemeslníky?
Nebaví Vás zdlouhavé poptávání a vybírání řemeslníků?
Potřebujete kvalitní řemeslníky okamžitě a za rozumnou cenu?

 

Nezdržujte se poptáváním a objednejte si za pevně nastavené ceny stavební práce u nás! Ušetříte čas i peníze...

 

Jak u nás objednat nezávazně stavební práce?

 1   Položky do nezávazné objednávky přidáte jednoduchým vyplněním množství přímo v cenících jednotlivých profesí níže. Je možné zadat položky pouze orientačně. Konečná cena díla se následně počítá dle skutečně odvedené práce. Jednotkové ceny prací jsou pevné a konečné. (v ceně jsou zahrnuty doprava a úklid)

 2   Zvolíte si požadované termíny zahájení a dokončení, splatnosti faktur a nezávaznou objednávku odešlete.

 

 3   Pokud si z přihlášených zájemců některého řemeslníka vyberete, tak mezi Vámi náš portál okamžitě automaticky vytvoří a pošle smlouvu o dílo, předávací protokoly a jednoduchý záznam o stavbě. Následně jednáte přímo s řemeslníkem.


 


 

Proč u nás objednat stavební práce?

 

  • Precizní smlouva - veškeré práce, které si objednáte jsou chráněné obsáhlou smlouvou o dílo, kterou připravuje náš portál automaticky dle Vašich požadavků.
  • Flexibilita - řemeslníky můžete mít sjednané do hodiny..
  • Pevná cena - ceny prací uvedených v ceníkách jsou konečné včetně dopravy řemeslníků.
  • Nízká cena - ceny za práci jsou nastavené na spodní hranici. Naši řemeslníci jsou ochotni za tyto ceny pracovat, protože jsou zakázky připravené a nemusí provádět obhlídky, nabídky a navíc ve většině případů zbytečně. Tyto činnosti, včetně příprav veškrých dokumentů, které také připravujeme my, zabírají řemeslníkům jinak až 30% veškerého času.
  • Úspora času - místo několika hodin až dní s výběrem vhodného řemeslníka, strávíte u nás s objednáním pouze několik minut a náš automatický systém již vše zařídíme za Vás.
  • Vaše volba - v objednávce si sami volíte splatnosti faktur, termíny zahájení a dokončení jednotlivých profesí.
  • Reference - zakázky které řemeslníkům zprostředkujeme jsou zveřejňovány na našich webových stránkách. Tyto reference následně hodnotíte vy, což je další důvod, aby řemeslníci svojí práci odvedli skutečně kvalitně a v požadovaném termínu.
  • Příprava dokumentů - kromě smlovy o dílo vytváří náš systém automaticky i veškeré ostatní dokumenty, jako předávací protokoly a zápisy o stavbě.

 


 

 

Nabízíme i  kompletní rekonstrukce bytů "na klíč"