logo

Informace pro klienty

Hledáte slušné a kvalifikované řemeslníky?
Nebaví Vás zdlouhavé poptávání a vybírání řemeslníků?
Potřebujete kvalitní řemeslníky okamžitě a za rozumnou cenu?

 

Nezdržujte se poptáváním a objednejte si nezávazně stavební práce u nás! Ušetříte čas i peníze...

(aktuálně je služba pro klienty i řemeslníky zdarma!)

 

Jak u nás objednat nezávazně stavební práce?

1  položky do nezávazné objednávky přidáte jednoduchým vyplněním množství přímo v cenících jednotlivých profesí níže. Je možné zadat položky pouze orientačně. Konečná cena díla se následně počítá dle skutečně odvedené práce. Jednotkové ceny prací jsou pevné a konečné. (v ceně jsou zahrnuty doprava a úklid)

2  zvolíte si požadované termíny zahájení a dokončení, splatnosti faktur a nezávaznou objednávku odešlete.

 

3  pokud si z přihlášených zájemců některého řemeslníka vyberete, tak mezi vámi náš portál okamžitě automaticky vytvoří a zašle smlouvu o dílo, předávací protokoly a jednoduchý zápis o stavbě. Následně jednáte přímo s řemeslníkem.


 


 

Proč u nás objednat stavební práce?

 

  • Precizní smlouva - veškeré práce, které si objednáte jsou chráněné obsáhlou smlouvou o dílo, kterou připravujeme automaticky systémově my.
  • Flexibilita - řemeslníky umíme zprostředkovat přesně dle vašich požadavků a včetně smlouvy již do dvou dnů.
  • Pevná cena - ceny prací uvedených v ceníkách jsou konečné včetně dopravy řemeslníků.
  • Nízká cena - ceny za práci jsou nastavené na spodní hranici. Naši řemeslníci jsou ochotni za tyto ceny pracovat, protože jsou zakázky připravené a nemusí provádět obhlídky, nabídky a navíc ve většině případů zbytečně. Tyto činnosti, včetně příprav veškrých dokumentů, které také připravujeme my, zabírají řemeslníkům jinak až 30% pracovního času.
  • Úspora času - místo několika hodin až dní s výběrem vhodného řemeslníka, strávíte u nás s objednáním pouze několik minut a my již vše zařídíme za Vás. Stavební práce i z několika profesí najednou objednáte v jedné objednávce a my už Vám na základě Vašich požedavků vybereme ty nejvhodnější řemeslníky pro Vaší zakázku.
  • Vaše volba - v objednávce si sami volíte splatnosti faktur s možností 0-30 dní a termíny zahájení a dokončení jednotlivých profesí.
  • Reference - zakázky které řemeslníkům zprostředkujeme jsou zveřejňovány na našich webových stránkách. Tyto reference následně hodnotíte vy, což je další důvod, aby řemeslníci svojí práci odvedli skutečně kvalitně a v požadovaném termínu.
  • Příprava dokumentů - veškeré smlouvy a předávací dokumenty připravujeme my.
  • Partnerství - objednáním stavebních prací se pro Vás nestáváme zavázaným zhotovitelem, nýbrž partnerem, který Vám pomůže ušetřit peníze a drahocený čas.

 


 

 

Nabízíme i  kompletní rekonstrukce bytů "na klíč" 

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.