logo

Rekonstrukce a přestavby bytů

Neplaťte za kvalitní rekonstrukci bytu více než musíte...

Zvažujete rekonstrukci svého bytu a chcete znát reálnou cenu? Vyzkoušejte naší orientační kalkulačku rekonstrukce. Pokud máte zájem o podrobný a srozumitelný rozpočet, využijte tento formulář. Po případném odsouhlasení podrobného rozpočtu umíme rekonstrukci také kvalitně a systémově provést. Zde naleznete reference z našich dokončených realizací. Můžete se také podívat na naše aktuálně probíhající zakázky. Tyto zakázky Vám rádi ukážeme i osobně. Máme důkladně nastavený celý průběh našich rekonstrukcí a také stavební standardy a pracovní postupy. Provádíme i architektonické a projekční práce za férové a předem nastavené ceny.

 

 

Ukázkové rozpočty z našich vlastních rekonstrukcí:

Rozpočty vytváříme ve vlastním programu. Jsou podrobné, transparentní a srozumitelné. Práce a materiály u jednotlivých položek jsou uvedené zvlášť. Design a cena jednotlivých rozpočtů odpovídají aktuální době, ve které byly vytvořeny.

 

 

 

Zjištění ceny nebo poptání rekonstrukce:

 

(orientační rozpočet / zvládne každý za 2 minuty)

 

(podrobný transparentní rozpočet / obhlídka bytu zpravidla do týdne / rozpočet pak do tří dnů)

 

 

 

Proč svěřit rekonstrukci bytu právě nám?

  • Pracujeme efektivně a systémově (každá zakázka probíhá přesně dle důkladně nastavených postupů a na realizaci se podílí celý náš sehraný tým)
  • Počáteční rozpočet i finální vyúčtování je maximálně transparentní (rozpočty vypracováváme podrobně cca na 200 položek a práce i materiál jsou uváděny přehledně samostatně)
  • Na každou zakázku vypracováváme ještě před podpisem smlouvy o dílo podrobný harmonogram prací, dle kterého se celá rekonstrukce řídí (tento harmonogram díky našim kapacitám zpravidla nepřekročíme)
  • Na harmonogram prací jsou navázány smluvně i veškeré průběžné zálohy (pokud není v den splatnosti hotová práce dle harmonogramu, záloha dle SOD není splatná)
  • Smluvně garantujeme i termín dokončení realizace (6 - 12 týdnů, dle náročnosti zakázky a množství mokrých procesů)
  • Díky našemu webovému portálu disponujeme velkým počtem kvalitních řemeslníků (do našeho stabilního řemeslnického týmu přibíráme pouze osvědčené řemeslníky z naší databáze)
  • Jsme pojištěni proti případným škodám při rekonstrukci
  • Komplexní živnostenské stavební oprávnění (provádění staveb jejich změn a odstňování)
  • Dostatečná zkušenost (za posledních 20 let máme zkušenost s rekonstrukcí více než 150 bytů)
  • V případě potřeby umíme za rozumnou cenu vytvořit i profesionální dispoziční řešení bytu

 

 

 

Nenašli jste v našich podrobných postupech odpověď týkající se Vaší rekonstrukce?

Pak volejte na

776 237 303

nebo pište na

dostal@cenikyremesel.cz

 

Lukáš Dostál

 

 

 

 

 

Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.