logo

Reference

Unhošť - Instalace topného systému a vodoinstalace a tepelného čerpadla vzduch voda

22.10.2023
900 000 Kč
Bez hodnocení

Rádi bychom Vám s radostí představili náš nedávný a také úspěšný projekt, ve kterém jsme se snažili vytvořit ideální systém vytápění a zásobování vodou pro krásný třípatrový dům našeho milého zákazníka. Tento dům se skládá z přízemí a dvou nadzemních podlaží, každé o rozloze 100 metrů čtverečních.

Na prvním patře najdete komfortní vytápění díky moderním vodním podlahám s inteligentním zónovým ovládáním skrze chytré termostaty v každé místnosti. Druhé patro je vybaveno výkonnými radiátory, které jsou regulovány prostřednictvím inovativního sběrného systému a jsou vybaveny termostatickými ventily pro precizní nastavení teploty. Na druhém patře naleznete i přenosný termostat pro vaše pohodlí.

Suterénní patro je ohříváno, poskytující komfortní podmínky pro dílnu a prostor pod schodištěm. V obou koupelnách se nacházejí Koupelnové žebříkové radiátory s dodatečnými elektrickými topnými tělesy pro absolutní komfort. Každá koupelna je vybavena moderním sprchovým koutem, umyvadlem s podstavcem a elegantním konzolovým záchodem.

Pro zajištění čistého studeného vody jsme využili studnu s úvodní filtrací a dezinfekcí díky ultrafialovým lampám. Ohřev teplé vody je zajištěn prostřednictvím bojleru nepřímého ohřevu o objemu 263 litrů.

K vytápění a udržení ideální teploty domova slouží invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda s výkonem 24 kilowattů. Všechny vytápěcí systémy jsou řízeny moderním regulačním systémem, což vám garantuje nejen maximální komfort, ale také výjimečnou energetickou účinnost. Důvěřte nám svůj dům a užívejte si dokonalého teplotního prostředí!

Provedené práce: instalatérské práce, topenářské práce
Zhotovitel
Ivan R.

Jednatel

Fotogalerie projektu