logo

Dokončení Apartment hotelu Elements Apartments

Popis projektu:

Zdravíme všechny stavební firmy a řemeslníky. Máme tu pro Vás zajímavou nabídku od našeho partnera apartment hotel Elements Apartments.
 

V roce 2022 se pustili do celkové rekonstrukce nemovitosti, avšak díky nečekaným vícepracím spojených se špatnou statikou domu se nevešli do rozpočtu a nedokončili celý projekt.
Rekonstrukce spolkla 5 milionů, teď mají k realizaci cca 800 tis a chybí odhadem 1,5-2 miliony na finále interiéru třech apartmá, sauny, terasy, FV systému, regulace kotelny a na podzim výměna oken a zateplení fasády. Výhodou je, že část realizace bude proplacena okamžitě z dotačního programu NZÚ. 

Díky poloviční kapacitě penzionu sice pokryjí provoz a úvěr, ale nezbývá na další rozvoj a dokončení záměru, protože každý měsíc jim uteče okolo 100 000 Kč na zisku.

 

Partner hledá:

Hledáme touto cestou stavební firmu, která by projekt dokončila za vyšší ceníkovou cenu s delší splatností a nebo platbách v několika tranších.
Z naší strany zakázku lze zajistit co se týče kalkulace rozpočtu a fakturaci pojistit na naše náklady, aby nedošlo ke ztrátě. 
Termín realizace je typicky včera bylo pozdě, ale na druhou stranu ubytování je zase zdarma včetně vířivky každý večer!

 

Bonus pro Vás:

Apartmá hotel běžně hostí řemeslníky firem operující na Karlovarsku, pro které aktuálně připravují firemní program, kdy cena ubytování bude o 20 až 30% levnější oproti veřejným cenám.

Realizační firma ještě dostane krásnou 50% slevu na ubytování v objemu 300 osob/nocí a tak u nich ušetří dalších 100-120 tis v nákladech na ubytování a bude mít vyšší jistý výdělek proti ceníkovým sazbám.

Takže zajímavá příležitost pro Vás, co jezdíte a vlastně i nejezdíte na Karlovarsko, podpořit jiné podnikatele v dnešní těžké době, vydělat peníze a mít krásné ubytování za skvělé ceny.

V případě zájmu, nebo dotazů, kontaktujte přímo majitele, viz kontakt níže. Pohybuje se často ve Švýcarsku, ale volá vždy zpět. Případně je dostupný i na Whatsapp.

 

Reference a prezentace:

Video hotové části

Chybí dokončit

Booking. com hodnocení

 

Kontakt na majitele:

Martin Kaša
Whatsapp: +420 739 322 434
Email: martin.kasos@gmail.com
Mob: +41 76 521 26 06