Informace pro klienty

Informace pro klienty

Hledáte slušné a kvalifikované řemeslníky?
Nebaví Vás zdlouhavé poptávání a vybírání řemeslníků?
Potřebujete kvalitní řemeslníky okamžitě a za rozumnou cenu?

Nezdržujte se poptáváním a objednejte si nezávazně stavební práce u nás!
Ušetříte čas i peníze...  

 

Jak u nás objednat nezávazně stavební práce?

1 >

položky do nezávazné objednávky přidáte jednoduchým vyplněním množství přímo v ceníkách jednotlivých profesí níže. Je možné zadat položky pouze orientačně. Konečná cena díla se následně počítá dle skutečně odvedené práce. Jednotkové ceny prací jsou konečné.

 

Sádrokartonáři

Zedníci

Elektrikáři

Instalatéři

 

Topenáři

Obkladači

Malíři

Lakýrníci

 

Tapetáři

Podlaháři

Ostatní

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 >

zvolíte si požadované termíny zahájení, dokončení, splatnosti faktur a nezávaznou objednávku odešlete.

 

3 >

z přihlášených řemeslníků si vyberete toho nejvhodnějšího a v případě že vám bude vyhovovat, vytvoříme mezi vámi a řemeslníkem veškeré potřebné dokumenty k objednané zakázce. Následně pak jednáte přímo s řemeslníkem. (cena za případné zprostředkování vybraného řemeslníka a vyhotovení veškerých dokumentů je 490Kč + 21% DPH)

 


 

 

10 důvodů, proč objednat stavební práce zrovna u nás:

  1. Kvalitní řemeslníci - díky pečlivým filtrům a přísným kritériím uzavíráme spolupráci jen s těmi opravdu dobrými řemeslníky - prověřujeme jejich kvalifikaci, praxi, stávající reference, ale hlavně jejich schopnosti a komunikaci.
  2. Precizní smlouva - veškeré práce, které si objednáte jsou chráněné obsáhlou smlouvou o dílo, kterou připravujeme vždy systémově my.
  3. Flexibilita - díky propracovanému systému umíme řemeslníky zprostředkovat již do druhého dne, a to i o víkendech.
  4. Pevná cena - ceny prací uvedených v ceníkách jsou konečné včetně dopravy řemeslníků zdarma.
  5. Nízká cena - celková cena za dílo pro Vás bude vždy minimálně o 30% nižší, než od stavební firmy, která si musí připočítat svojí režii a marži na materiálu i práci.
  6. Úspora času - místo několika hodin až dní s výběrem vhodného řemeslníka, strávíte u nás s objednáním pouze několik minut a my již vše zařídíme za Vás. Stavební práce i z několika profesí najednou objednáte v jedné objednávce a my už Vám na základě Vašich požedavků vybereme ty nejvhodnější řemeslníky pro Vaší zakázku.
  7. Vaše volba - v objednávce si sami volíte splatnosti faktur s možností 0-30 dní a termíny zahájení a dokončení jednotlivých profesí.
  8. Reference - zakázky které řemeslníkům zprostředkujeme jsou zveřejňovány na našich webových stránkách. Tyto reference následně hodnotíte vy, což je další důvod, aby řemeslníci svojí práci odvedli skutečně kvalitně a v požadovaném termínu.
  9. Příprava dokumentů - veškeré smlouvy a předávací dokumenty připravujeme my.
  10. Partnerství - objednáním stavebních prací se pro Vás nestáváme zavázaným zhotovitelem, nýbrž partnerem, který Vám pomůže ušetřit peníze a drahocený čas.

 

Mohu Vám poradit? Volejte na 777 139 163, nebo pište na dostalova@cenikyremesel.cz  Jana Dostálová.

 

Nabízíme i  architektonické práce  a  kompletní rekonstrukce bytů "na klíč" 


 Ke stažení: