Informace pro klienty

Informace pro klienty

Hledáte slušné a kvalifikované řemeslníky?
Nebaví Vás zdlouhavé poptávání a vybírání řemeslníků?
Potřebujete kvalitní řemeslníky okamžitě a za rozumnou cenu?

Nezdržujte se poptáváním a objednejte si nezávazně stavební práce u nás!
Ušetříte čas i peníze...  

 

 

Jak u nás objednat nezávazně stavební práce?

 

1

položky do nezávazné objednávky přidáte jednoduchým vyplněním množství přímo v cenících jednotlivých profesí níže. Je možné zadat položky pouze orientačně. Konečná cena díla se následně počítá dle skutečně odvedené práce. Jednotkové ceny prací jsou pevné a konečné. (v cenách je zahrnutá i doprava a úklid)

 
 
 

 

2

zvolíte si požadované termíny zahájení, dokončení, splatnosti faktur a nezávaznou objednávku odešlete.

 

3

pokud si z přihlášených řemeslníků některého vyberete, tak mezi vámi a řemeslníkem vytvoříme veškeré potřebné dokumenty k objednané zakázce. Následně pak jednáte přímo s řemeslníkem. (cena za případné zprostředkování vybraného řemeslníka a vyhotovení veškerých dokumentů činí 490Kč + 21% DPH)

 


 

 

Proč u nás objednat stavební práce?

 

  • Precizní smlouva - veškeré práce, které si objednáte jsou chráněné obsáhlou smlouvou o dílo, kterou připravujeme vždy systémově my.
  • Flexibilita - řemeslníky umíme zprostředkovat přesně dle vašich požadavků a včetně smlouvy již do dvou dnů.
  • Pevná cena - ceny prací uvedených v ceníkách jsou konečné včetně dopravy řemeslníků zdarma.
  • Nízká cena - ceny za práci jsou nastavené na spodní hranici. Naši řemeslníci jsou ochotni za tyto ceny pracovat, protože jsou zakázky připravené a nemusí provádět obhlídky, nabídky a navíc ve většině případů zbytečně. Tyto činnosti, včetně příprav veškrých dokumentů, které také připravujeme my, zabírají řemeslníkům jinak až 30% pracovního času.
  • Úspora času - místo několika hodin až dní s výběrem vhodného řemeslníka, strávíte u nás s objednáním pouze několik minut a my již vše zařídíme za Vás. Stavební práce i z několika profesí najednou objednáte v jedné objednávce a my už Vám na základě Vašich požedavků vybereme ty nejvhodnější řemeslníky pro Vaší zakázku.
  • Vaše volba - v objednávce si sami volíte splatnosti faktur s možností 0-30 dní a termíny zahájení a dokončení jednotlivých profesí.
  • Reference - zakázky které řemeslníkům zprostředkujeme jsou zveřejňovány na našich webových stránkách. Tyto reference následně hodnotíte vy, což je další důvod, aby řemeslníci svojí práci odvedli skutečně kvalitně a v požadovaném termínu.
  • Příprava dokumentů - veškeré smlouvy a předávací dokumenty připravujeme my.
  • Partnerství - objednáním stavebních prací se pro Vás nestáváme zavázaným zhotovitelem, nýbrž partnerem, který Vám pomůže ušetřit peníze a drahocený čas.

 

Mohu Vám poradit? Volejte na 777 139 163, nebo pište na dostalova@cenikyremesel.cz  Jana Dostálová.

 

Nabízíme i  architektonické práce  a  kompletní rekonstrukce bytů "na klíč" 


 Ke stažení: