Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytů

Neplaťte za kvalitu víc než musíte...

Zvažujete rekonstrukci svého bytu? Vyzkoušejte naší orientační kalkulačku rekonstrukce, nebo si od nás nechte vypracovat podrobný transparentní rozpočet. Následně Vám umíme nabídnout kvalifikovaného a prověřeného zhotovitele a připravit veškeré potřebné dokumenty k realizaci. V Praze provádíme rekonstrukce i osobně prostřednictvím naší firmy CENÍKY ŘEMESEL s.r.o. Díky stabilním koncovým řemeslníkům vybraných z naší databáze můžeme držet ceny za práci na spodní hranici. Zde naleznete reference našich vlastních realizací.

 

Ukázkové rozpočty z našich vlastních realizací:

 

 

   orientační kalkulačka rekonstrukce bytu

   objednávka podrobného transparentního rozpočtu

 

Nejčastější dotazy:

 1. Do jaké doby od objednání podrobného transparentního rozpočtu rozpočet vypracujete? Zpravidla od nás klient dostane vypracovaný rozpočet do pěti pracovních dní. Většinou proběhne osobní obhlídka během dvou dní od objednání a následně pak rozpočet vypracujeme maximálně do tří pracovních dní.
 2. Za jak dlouho od odsouhlasení rozpočtu je možné zahájit samotnou rekonstruci bytu? Vzhledem k tomu, že disponujeme velkým počtem schopných řemeslníků jsme schopni začít téměř okamžitě. Je ale nezbytně nutné zakázku řádně připravit, což trvá zpravidla týden.
 3. Jak probíhá příprava na realizaci? Po odsouhlasení rozpočtu vypracujeme automaticky podrobný harmonogram veškerých stavebních prací a smlouvu o dílo dle zveřejněné šablony. Po odsouhlasení termínů a podpisu smlouvy o dílo se většinou okamžitě začíná provádění díla.
 4. Kolik lidí se zabývá rekonstrukce bytu? Rekonstrukcí bytu se zabývá celý náš tým + jednotlivý řemeslníci (Lukáš Dostál vytváří rozpočty, vyúčtování, případné grafické návrhy, účastní se jednou týdně kontrolního dne / Petr Filištein denně koordinuje stavbu / Andrea Kudrnová konzultuje a objednává veškeré materiály a vystavuje faktury)
 5. Jak dlouho trvá kompletní rekonstrukce bytu? Vždy přesně 6 týdnů.

 

Proč svěřit rekonstrukci bytu právě nám?

 1. Pracujeme efektivně a systémově (každá zakázka probíhá přesně dle nastavené šablony a na realizaci se podílí celý náš sehraný tým)
 2. Počáteční rozpočet i finální vyúčtování je maximálně transparentní (rozpočty vypracováváme podrobně cca na 150 položek, práce a materiál jsou uváděny přehledně samostatně)
 3. Na každou zakázku vypracováváme ještě před podpisem smlouvy o dílo podrobný harmonogram prací, podle kterého se celá stavba řídí (tento harmonogram díky našim kapacitám nikdy nepřekročíme a to včetně případných víceprací)
 4. Na harmonogram prací jsou navázány smluvně i veškeré průběžné zálohy (pokud není v den splatnosti hotová práce dle harmonogramu, záloha dle SOD není splatná)
 5. Smluvně garantujeme i termín dokončení realizace (vždy přesně 6 týdnů)
 6. Disponujeme velkým počtem kvalitních řemeslníků (do našeho stabilního řemeslnického týmu přibíráme pouze osvědčené řemeslníky z naší databáze)

 

V případě potřeby umíme i vytvořit skvělé dispoziční řešení bytu za rozumnou cenu.

 

Lukáš Dostál - obchodní zástupce, rozpočtář a vývojář firmy CENÍKY ŘEMESEL s.r.o. Mohu Vám poradit? Volejte na 776 237 303, nebo pište na dostal@cenikyremesel.cz  Lukáš Dostál.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Položka Cena Jednotka Množství Celkem
CELKEM 0
Resetovat kalkulaci