Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytů

Neplaťte za kvalitu víc než musíte...

Zvažujete rekonstrukci svého bytu? Vyzkoušejte naší orientační kalkulačku rekonstrukce, nebo si od nás nechte zdarma vypracovat podrobný transparentní rozpočet. Následně Vám umíme nabídnout, nebo zprostředkovat systémovou a kvalitní rekonstrukci. Zde naleznete reference z našich realizací.

 


 

Ukázkové rozpočty z našich realizací:
Rozpočty vytváříme ve vlastním programu. Jsou podrobné a srozumitelné. Práce a materiály u jednotlivých položek jsou uvedené zvlášť.

 

 

   orientační kalkulačka rekonstrukce bytu

   objednávka podrobného transparentního rozpočtu s návštěvou technika

 

 

 

Proč svěřit rekonstrukci bytu právě nám?

  1. Pracujeme efektivně a systémově (každá zakázka probíhá přesně dle nastavené šablony a na realizaci se podílí celý náš sehraný tým)
  2. Počáteční rozpočet i finální vyúčtování je maximálně transparentní (rozpočty vypracováváme podrobně cca na 150 položek, práce a materiál jsou uváděny přehledně samostatně)
  3. Na každou zakázku vypracováváme ještě před podpisem smlouvy o dílo podrobný harmonogram prací, podle kterého se celá stavba řídí (tento harmonogram díky našim kapacitám zpravidla nepřekročíme)
  4. Na harmonogram prací jsou navázány smluvně i veškeré průběžné zálohy (pokud není v den splatnosti hotová práce dle harmonogramu, záloha dle SOD není splatná)
  5. Smluvně garantujeme i termín dokončení realizace (6-8 týdnů)
  6. Disponujeme velkým počtem kvalitních řemeslníků (do našeho stabilního řemeslnického týmu přibíráme pouze osvědčené řemeslníky z naší databáze)

 

V případě potřeby umíme i vytvořit skvělé dispoziční řešení bytu za rozumnou cenu.

 

Mohu Vám poradit? Volejte na 776 237 303, nebo pište na dostal@cenikyremesel.cz  Lukáš Dostál.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Položka Cena Jednotka Množství Celkem
CELKEM 0
Resetovat kalkulaci